Gate Keepers - Strażnicy Bramy

Kiedy pojawiają się zjawiska nadprzyrodzone, zjawiamy się my.


#1 2009-03-15 14:26:57

Adrian

http://img407.imageshack.us/img407/31/stworca.png

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 101
Punktów :   
Sesja: Skrzydło gargulca - MG

Powiedz "cześć"!

Skoro już jesteśmy na forum warto by się jakoś poznać, forumowa braci. Ja zacznę:

Cześć wam wszystkim. Nazywam się Adrian i zamieszkuję sobie w Pielni (koło Sanoka, Podkarpackie). Póki co męczę się edukacją w I LO w Sanoku. Potem się gdzieś wybiorę na studia, może graficzne. Póki co administruje sobie pewne forum (Ciekawe które, nie?). Interesuję się grafiką i informatyką, póki co zbieram na laptopa i oprogramowanie do robienia 3D. Chętnie zawrę nowe znajomości
To tyle o mnie. Niech się reszta przywita

Offline

 

#2 2009-03-19 16:47:21

Rafael

Stwórca / Strażnik

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 44
Punktów :   
Postać: Dirmaris Wichard
Sesja: - - -

Re: Powiedz "cześć"!

Cześć, jestem starszym bratem wyżej wymienionego Typka, to znaczy Admina
Obecna Lokacja: Kraków
Zawód: student [ Resocjalizacja - II rok]
W pełni wspieram brata, chamstwo będziemy wyrzucać oknami ( bo drzwi w systemie Windows nie ma ),
a miłych ludzi wznosić na piedestały - tudzież Punktowe -(nie wiem co na to Adrian) i na pewno każdy sie rozerwie.


http://public4.tektek.org/img/av/0907/d07/1100/740f201.pnghttp://img9.imageshack.us/img9/3637/ktowie.png
od dziś - Mistrz Broni Palnej -> Karta Postaci

Offline

 

#3 2009-03-30 00:11:21

ATALYA

Akolita

7605971
Zarejestrowany: 2009-03-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Powiedz "cześć"!

Jak to na początek wypada się przywitać, więc Cześć mówię wszystkim obecnym i przyszłym użytkownikom:)
Jak tych dwóch powyżej przedstawionych, paktujących braci też nie jestem tu przez przypadek.
Jestem Marta, miejsce zameldowania to piękna, zielona wioska, co Stryszawą się zwie, jednak przez większość czasu znaleźć mnie można w stolicy Małopolski, czyli w Krakowie. Ponad 2,5 roku temu zasiliłam szeregi studentów resocjalizacji. Jak mówią, świata nie zbawię, ale zawsze można spróbować. Przyszłość jest mi bliżej nieokreślona. Pasją moją jest psychologia i skomplikowana ludzka psychika. Przez wzgląd na to moje małe zboczenie analizie poddaje każdą nowo poznaną osobę. Generalnie staram się optymistycznie podchodzić do rzeczywistości otaczającej. Nie umiem żyć w samotności, ludzie są dla mnie priorytetową wartością. Bo jak mówi reklama: Jestem tym, kim jestem, dzięki nim:) Dodać jeszcze mogę, że otwarta jestem na nowe doświadczenia, bo humoru, energii ( w większości przypadków) i szaleństwa mi nie brakuje. Może dlatego osoby, które mnie znają, powtarzają, że mam permanentne ADHD. Eh, nie ma co dużo się wywnętrzać, trzeba dać szanse innym...
To by było na tyle.
Aha, jeszcze czuję się utożsamiana z kolorem zielonym, choć nie wiem dlaczego...


http://public4.tektek.org/img/av/0903/d27/0931/56d1276.png"Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz..."

Offline

 

#4 2009-07-01 14:29:53

Sarpens

Strażnik

6281597
Skąd: Czaszyn/Sanok
Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 106
Punktów :   
Postać: James Adams
Sesja: Skrzydło gargulca

Re: Powiedz "cześć"!

Co by nie było wzięte mi za złe też się przedstawię. Paweł Wadyl, zamieszkały w Czaszynie (na Podkarpaciu koło Sanoka). Mam już 17 wiosen i jestem kumplem z roku Admina (jak to dobrze mieć znajomości u władzy , chodzę do I LO w Sanoku. Ludzie znają mnie jako Badyl lub ewentualnie Sarpens (skraca się Sarp, a nie Sar).
Od kiedy pamiętam interesowało mnie fantasy, nietypowo zaczynałem z RPGami, nie jak większość od D&D, a od Diablo II. Kocham te klimaty xD, uwielbiam elfy i orki, wiem nieziemski rozrzut
Jestem nadpobudliwy i mam ADHD, choć niestwierdzone , uwielbiam gadać, być w centrum jakiś wydarzeń. Otwarty na innych.
W sumie na tyle, bo więcej nie chce mi się pisać...


http://public4.tektek.org/img/av/0907/d05/0653/ae31329.png
Qui non est mecum, contra me est.

James Adams

Offline

 

#5 2009-07-01 20:22:57

Keira

Strażnik

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 89
Punktów :   
Postać: Keira Moon
Sesja: Skrzydło gargulca

Re: Powiedz "cześć"!

Dobra, ja mam od niedawna 18. Głupi wiek jak to się mówi i maturkę obowiązkowy z matmy (super prawda? robię za chomika). Niektórych z wyżej "wymienionych" znam z pewnego forum. Chodzę do szkoły w Warszawie a mieszkam około godziny jazdy od niej pomiędzy Puszczą Kampinoską a Wisłą. Cisza, spokój i przyroda czego można chcieć więcej. Co dalej?? Kto to wie??
Co ze studiami też nie wiem. W sumie nigdzie się nie nadaję z powodu zainteresowań i mojego zachowania. Mam na myśli nadpobudliwość, agresywność (stłumianą coraz częściej) i żywiołowość. Mam też zadatki na samotnika co wytaczają mi niektórzy, twierdzą oni również ,że mam ADHD albo , że jestem Szatanem. (nie wiem co gorsze). Mam jeszcze zmysł obserwatora i orientacji w terenie.
Mój stały wszędzie (prawie) używany nick to Keira albo Keiramoon. Uwielbiam wszystko związane z fantastyką. A moją jedyną miłością od pewnego czasu jest muzyka (wcześniej była pasją). Dlaczego? Bo muzyka jest stała i zawsze przy mnie oraz nie rani. To chyba wszystko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogika2010euhe.pun.pl www.altanka.pun.pl www.kutnowskagruparajdowa.pun.pl www.narutograanime.pun.pl www.soldat-climb.pun.pl