Gate Keepers - Strażnicy Bramy

Kiedy pojawiają się zjawiska nadprzyrodzone, zjawiamy się my.


#1 2009-03-21 17:04:53

Adrian

http://img407.imageshack.us/img407/31/stworca.png

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 101
Punktów :   
Sesja: Skrzydło gargulca - MG

Reputacja (system punktów)

Każdy z nas posiada swoją Reputację, czyli ilość punktów na forum. Chciałbym jednak opanować wasze zapały do stawiania punktów komukolwiek, toteż wprowadzimy kilka zasad.

Punkty stawiamy za podaniem powodu. POWÓD MUSI BYĆ! Nie ma powodu - punkt jest wywalony.
Punkt musi być za konkretny post. Jest to szczególnie istotne jeżeli ktoś dostaje punkty ujemne. Musi bowiem być konkretny dowód, dla którego takie a nie inne punkty zostały przyznane (Czyli punkt odejmujemy na tym poście, za który uważamy, że jego autor zasługuje na minusa).
Nie przyznajemy punktów za coś, co zdarzyło się na sesjach, np: pocałowała mnie, kocham go, pomógł mi zdać egzamin, odpisał mi na posta, uratował mnie przed wściekłą marchewką.
Punkty możemy przyznawać np. za obszerne posty, których czytanie jest przyjemnością, wczucie się w postać, pomoc w prowadzeniu strony, czy bycie człowiekiem sympatycznym, z którym gra jest miła i przyjemna

Za SPAM, FLOOD i nagminne łamanie zasad nie dajemy punktów ujemnych. Takiego delikwenta Admin po prostu zbanuje/wyrzuci i będzie spokój.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brudzen.pun.pl www.keeway.pun.pl www.motoklubkonin.pun.pl www.gwpbf.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl